טל. 074-7026688 נייד 050-7319983

נדל"ן

עסקת נדל"ן מורכבת מהיבטים משפטיים שונים.

בדיקות מקדמיות – בשלב ראשון נדרש עורך הדין המטפל בעסקה לערוך בדיקות משפטיות שונות בקשר לזכויות המוכר בנכס, העדר חובות או עיקולים על הנכס, מניעה לערוך הסכם ועוד.
נוסח הסכם המכר – בהסכם מכר של נדל"ן, האינטרסים של המוכר שונים בתכלית מהאינטרסים של הקונה, ולכן, עורך הדין המטפל בעסקת נדל"ן נדרש לנסח את ההסכם כך שיגן באופן מקסימלי על הלקוח שלו. כך למשל, בעוד שהקונה מעוניין לקבל לידיו דירה ללא פגמים, המוכר מעוניין להקטין ככל שניתן את התחייבותו בקשר למצבה של הדירה על מנת שלא יידרש לשאת בהוצאות לתיקונה. עורך דין מומחה במשא ומתן ובעל ניסיון בתחום הסכמי נדל"ן ידע להגן באופן מקסימלי על האינטרסים החשובים של לקוחו.
מיסוי מקרקעין – ההיבט המיסויי של עסקת מכר נדל"ן משמעותי ביותר ומקצועיות של עורך הדין המטפל בעסקה בתחום מיסוי המקרקעין צפויה במקרים רבים לחסוך ללקוח סכומי כסף גבוהים.
ברכישה, מכירה, השכרת בית, דירה או מגרש – אין מקום לטעויות. זו אולי העסקה החשובה בחייכם!
החלטתכם למכור את דירתכם או לחפש דירה לרכישה? חשוב לקבל ייעוץ משפטי מהשלב הראשוני, אם כדאי לחתום על זיכרון דברים או לא, ועד להשלמת העסקה. עורך דין מקצועי ומנוסה ישמור על האינטרסים שלכם וילווה את העסקה עד סופה. קרא בהרחבה על מיסוי מקרקעין

בעסקת נדל"ן – אין מקום לטעויות.

בכל עסקת נדל" ן – רכישת/ מכירת קרקע, רכישת דירה מיד שניה או מקבלן או כל יזמות נדל"ן – יש חשיבות לפרטים הקטנים וחשוב לוודא שהחוזה משקף את הציפיות שלכם מהעסקה. תקשורת טובה עם עוה"ד ועם הצד השני לעסקה תסייע בהשגת תוצאות אופטימליות.

המלצות

המלצות

לעו"ד הילה בן אליעזר היקרה,

 

עם סיומו המוצלח של התהליך הלא פשוט של מכירת וקניית והעברת הדירות שעברנו ביחד,…

כלים שימושיים
עיצוב אתרים | דנה ציביאקכתיבה שיווקית | מסריםאתרי אינטרנט שפשוט עובדים | סיגל