טל. 074-7026688 נייד 050-7319983

הסכמים מסחריים

כי כך שומרים על אינטרסים בעולם העסקים

ישנם סוגים שונים של הסכמים מסחריים.
הסכמים אלה, מהווים תשתית של כל עסק או מיזם עסקי. להסכמים אלה יש השלכות עתידיות שונות על העסק והם משפיעים על הצלחתו ועל כדאיות העסקה.
בחרו בעורך דין בעל ניסיון וותק בחוזים עסקיים, אשר רואה את התמונה העסקית הכוללת וישמור על האינטרסים שלכם לטווח הקצר ולטווח הרחוק.

הסכמים מסחריים

הסכמים מסחריים או עסקיים יכולים להיות רבים ומגוונים: הסכם שותפות, הסכם זיכיון, הסכם מייסדים, הסכם הפצה ושיווק, הסכם השקעה, הסכם לרכישה/מכירת מניות ועוד.
הסכמים אלו נחתמים בדרך כלל במועד הקמת העסק או עם התחלת המיזם ונקבעים בהם התנאים לפעילות העסקית של העסק, התחייבויות הצדדים, זכויותיו של בעל העסק, נסיבות ותנאי סיום ההסכם ועוד.
ההסדרים המשפטיים הקבועים בהסכמים המסחריים קריטיים עבור ההצלחה העסקית ורווחיות העסק ולכן יש חשיבות גדולה בייצוג מקצועי על ידי עו"ד מומחה בתחום. עו"ד זה יספק מענה לכל ההיבטים אשר כרוכים בהסכם ויבטיח את האינטרסים העסקיים שלכם.
בנוסף, במקרים רבים בשלב ההתחלתי של הקמת העסק או המיזם, הצדדים להסכם נתונים באופוריה, שבויים בפוטנציאל הגלום בעסקה ומתעלמים מהיבטים חשובים אחרים. כך למשל, רבים משכללים את כדאיות העסקה בשלב שבו העסק רווחי, בהתאם לתוכנית העסקית, אך אינם מסדירים את חובות הצדדים במקרה שבו במשך תקופה העסק לא יהיה רווחי ואפילו הפסדי. לכן, יש ערך רב בכך שעוה"ד המייצג יגן באופן מיטבי על האינטרסים של בעל העסק, ללא מעורבות אישית בעסקה ותוך ראייה כוללת של ההתפתחויות הצפויות.
עו"ד הילה בן אליעזר עורכת הסכמים מסחריים להקמת עסקים, מלווה עסקים וחברות במתן ייעוץ משפטי שוטף וכן עורכת הסכמים להפסקת התקשרות עסקית.
הראיה הרחבה של כלל חיי העסק של עו"ד בן אליעזר משתקפת במתן מענה כולל כבר בהסכם המסחרי הראשון להקמת העסק.

עומדים בפני עריכת הסכם מסחרי? מעוניינים שהאינטרסים שלכם יעוגנו בהסכם וישמרו לאורך זמן? משרד הילה בן אליעזר מספק מענה משפטי מקצועי בגובה העיניים. אל תהססו לצור קשר בכל עניין! כן הילה, יש לי שאלה 

 

המלצות

המלצות

מכתב תודה

בתחילת חודש אפריל האחרון רכשנו דירה. זוהי דירתנו הראשונה והיינו מלאי חששות לקראת תהליך הרכישה הלא נודע מבחינתנו. …

כלים שימושיים
עיצוב אתרים | דנה ציביאקכתיבה שיווקית | מסריםאתרי אינטרנט שפשוט עובדים | סיגל